Fotografia ślubna

zdjęcia ślubne Kraków zdjęcie 01Fotografia ślubna przypomina o najważniejszych wydarzeniach Waszego życia. Istotne jest więc, by były to zdjęcia niebanalne: bogate w treść, ale też estetycznie piękne.

Zdjęcia ślubne obejmują dwa typy zdjęć, czyli reportaż ślubny i sesję poślubną, czyli tak zwany plener.
Reporterska fotografia ślubna ujmuje dzień ślubu w dynamiczną i różnorodną opowieść. W fotografiach najważniejsze są relacje międzyludzkie, estetyka kadru i kreatywne wykorzystanie światła. Zdjęcia ślubne z pleneru to dla nas przede wszystkim naturalność i szczere emocje.
Fotografia ślubna powinna być nie tylko na wysokiem poziomie, ale także odzwierciedlać Wasze upodobania. Znakomitym tłem dla zdjęć ślubnych w plenerze może być natura – las, góry czy łąki, ale miłośnicy klimatu miasta mogą realizować swoje zdjęcia ślubne w klimatycznych kafeteriach, lub na tle zabytkowej lub też nowoczesnej architektury. Doskonale się tu sprawdza nasz ulubiony Kraków i bardzo się cieszymy że mamy tam tak blisko!

fotografia ślubna kraków zdjęcia 02

Zdjęcia ślubne są Waszą pamiątką, ale są również wyzwaniem dla nas. Wkładamy wiele serca i energii, by Wasz album  ślubny był wyjątkowy i godny pozazdroszczenia. Zapraszamy do oglądania zdjęć ślubnych w naszym wykonaniu.

fotografia ślubna zdjęcie 03

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z kategorii fotografia ślubna

M + J | Ślub w Teatrze Witkacego

To była najbardziej niezwykła ceremonia ślubna, w jakiej było nam dane uczestniczyć. Zaślubiny odbyły się na scenie Teatru Witkacego w Zakopanem, ale najbardziej niesamowite było to, że były one częścią sztuki teatralnej, świetniej zresztą komedii, pt.: „Człapówki – Zakopane” …

Czytaj całość →

Ada i Peter

Zapraszamy na dużą dawkę pozytywnej energii, której dostarczyli Ada, Peter i ich goście. Ceremonia zaślubin miała miejsce w Kościele oo. Franciszkanów. Uświetniła ją orkiestra zorganizowana przez Przemysława Firka. Przygotowania pary młodej, bankiet z widokiem na krakowską starówkę i przyjęcie …

Czytaj całość →

Dani i Rafał | ślub w plenerze

DR_blog0001

Najbardziej lubimy to, co znamy; podobne przyciąga podobne – tak mówią prawa perswazji. A perswazja to nie tylko słowa. Moc perswazji tkwi w wielu rzeczach: w wizerunku, życiowym doświadczeniu, w obrazach.
Dani i Rafał wrócili do Polski z Londynu, gdzie …

Czytaj całość →

Rok 2015 | retrospekcja

Jesteśmy patrzeniem. Zewsząd otaczają nas obrazy. Czasem coś zatrzyma nas na dłużej, czasem spojrzenie tylko prześlizgnie się po czymś. Ogromna większość rzeczy/zdarzeń nawet nie zaistnieje. Minie po prostu niezauważona. Jesteśmy głównie patrzeniem. I głównie dlatego, że nie wszystkiego możemy dotknąć. …

Czytaj całość → Zdjęcia ślubne 2015, retrospekcja